Prophilo - molekuła młodości

PROFHILO Molekuła Młodości

Co to jest Profhilo?

PROFHILO to światowa rewolucyjna formuła – hybrydowy kompleks na bazie kwasu hialuronowego, zwalczający zwiotczenie skóry w strefie policzków i linii żuchwy. Profhilo zwany również molekułą młodości gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, neutralizuje zwiotczenie skóry, opadanie tkanek, przywraca utracone z wiekiem parametry skóry.

Jak działa Profhilo?

 • Wpływa na bioremodeling, inaczej przebudowę skóry
 • Przywraca utracony owal twarzy
 • Neutralizuje opadające policzki tzw. „chomiczki”
 • Wysmukla rysy twarzy
 • Wygładza zmarszczki
 • Napina skórę, przywraca elastyczność i sprężystość
 • Poprawia nawilżenie skóry

Na czym polega innowacyjność Profhilo?

Profhilo składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych kwasu hialuronowego o najwyższym na świecie stężeniu aż 64mg w jednej dawce, w formie 2 rodzajów kwasu hialuronowego połączonych termicznie, bez dodatków chemicznych ( pozbawiony BBDE używanych w innych wypełniaczach). Dzięki temu ma przedłużone działanie i jest w pełni bezpieczny. Pacjent nie jest narażony na uczulenia, podrażnienia skóry, nie ma obaw o ewentualne odkładanie się w organizmie substancji chemicznych i emulgujących. Ponadto proces stabilizacji termicznej umożliwił po raz pierwszy połączenie w jedną molekułę cząstek L-HA( lekkich) i H-HA(ciężkich) łańcuchów kwasu hialuronowego, uzyskując nową hybrydową formułę o najwyższym na świecie stężeniu kwasu hialuronowego aż 64 mg w jednej dawce, którego zaletą są bezpieczeństwo oraz odporność na degradację i migrację,

Jak działa Molekuła Młodości?

Z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości uwalnia się powoli i długotrwale i działa jak miliony sprężynek, które uruchamiają produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. W efekcie odmładza, wzmacnia i zagęszcza skórę, przywraca jej utraconą elastyczność i sprężystość, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje efekt liftingu i biorewolumetrii, przywraca utracony kontur twarzy. Cząsteczki Profhilo mają właścwości przeciwzapalne, biorewitalizujące, regeneracyjne, biostymulujące, przywracające utracone rusztowanie skórne. Dzięki tej innowacji następuje szybka przebudowa wiotkiej skóry z natychmiastowym efektem sprężystości, poprawie ulega utracony kontur i jędrność twarzy.

Jaka jest technika iniekcji?

Preparat podawany jest z wykorzystaniem technika iniekcji BAP (Beauty Aesthetic Points) to seria pięciu (na jedną stronę twarzy) specjalnie opracowanych punktów, które zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji. Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu Profhilo zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy. Punkty iniekcji zostały wybrane w bezpiecznych obszarach daleko od dużych naczyń krwionośnych i gałęzi nerwowych, oraz w obszarach wspierających doskonałą dyfuzję produktu.

Jakie są zalety zabiegu?

Profhilo jest to wysoce jednorodny produkt, łatwy do wstrzyknięcia, gwarantujący zawsze naturalne rezultaty zabiegu bez nadkorekcji i ryzyka rozpuszczania hialuronidazą. Profhilo nie poszerza twarzy i nie robi efektu tzw. „nalania”. Dzięki budowie molekularnej po Profhilo nie powstają siniaki czy zgrubienia podskórne. Szybkie efekty – rezultaty widać już po 1 zabiegu a pełna kuracja to 2 sesje w odstępie 1 miesiąca.

Jak wygląda Protokół zabiegowy Pofhilo?

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 1 miesiąca. W niektórych przypadkach przy bardzo złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu. Ważne! Należy zachować odstęp co najmniej 2 tygodnie od innych zabiegów medycyny estetycznej (wypełniacze, toksyna botulinowa, pilingi chemiczne, mikrodermabrazja, IPL i inne), lasery ok.3-4 tygodnie, jak również zabiegów stomatologicznych i rutynowych procedurach medycznych (np. szczepienia ochronne)

Jak przebiega zabieg?

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania. Trwa ok. 30 min. Nie stosujemy znieczulenia przed. Procedura polega na wykonaniu 10 wkłuć na twarzy, po 5 na stronę, w specjalnie opracowanych punktach anatomicznych. Po zabiegu może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie, które zwykle mijają w ciągu kilku godzin.

Jakich efektów działania Profhilo można się spodziewać ?

 • lifting i odmłodzenie skóry twarzy / szyi
 • korekta owalu twarzy
 • • redukcja opadających policzków
 • wysmuklenie twarzy
 • bioremodeling
 • poprawa gęstości i napięcia skóry
 • redukcja zmarszczek

Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku. W celu przedłużenia i wzmocnienia efektu można wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.

Cena zabiegu

 • 1 zabieg    1500 zł
 • 2 zabiegi   2800 zł