Prophilo - molekuła młodości

PROFHILO Molekuła Młodości

Co to jest Profhilo?

PROFHILO to światowa rewolucyjna formuła – hybrydowy kompleks na bazie kwasu hialuronowego, zwalczający zwiotczenie skóry w strefie policzków i linii żuchwy. Profhilo zwany również molekułą młodości gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, neutralizuje zwiotczenie skóry, opadanie tkanek, przywraca utracone z wiekiem parametry skóry.

Jak działa Profhilo?
 • Wpływa na bioremodeling, inaczej przebudowę skóry
 • Przywraca utracony owal twarzy
 • Neutralizuje opadające policzki tzw. „chomiczki”
 • Wysmukla rysy twarzy
 • Wygładza zmarszczki
 • Napina skórę, przywraca elastyczność i sprężystość
 • Poprawia nawilżenie skóry
Na czym polega innowacyjność Profhilo?

Profhilo składa się ze stabilizowanych kompleksów hybrydowych w formie 2 rodzajów kwasu hialuronowego połączonych termicznie, bez dodatków chemicznych ( pozbawiony BBDE używanych w innych wypełniaczach). Dzięki temu ma przedłużone działanie i jest w pełni bezpieczny. Pacjent nie jest narażony na uczulenia, podrażnienia skóry, nie ma obaw o ewentualne odkładanie się w organizmie substancji chemicznych i emulgujących. Ponadto proces stabilizacji termicznej umożliwił po raz pierwszy połączenie w jedną molekułę cząstek L-HA(lekkich) i H-HA(ciężkich) łańcuchów kwasu hialuronowego, uzyskując nową hybrydową formułę o najwyższym na świecie stężeniu kwasu hialuronowego aż 64 mg w jednej dawce, którego zaletą są bezpieczeństwo oraz odporność na degradację i migrację.

Jak działa Molekuła Młodości?

Z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości uwalnia się powoli i długotrwale i działa jak miliony sprężynek, które uruchamiają produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. W efekcie odmładza, wzmacnia i zagęszcza skórę, przywraca jej utraconą elastyczność i sprężystość, wygładza zmarszczki, wysmukla rysy twarzy, nadaje efekt liftingu i biorewolumetrii. Przywraca utracony kontur twarzy. Cząsteczki Profhilo mają właściwości przeciwzapalne, biorewitalizujące, regeneracyjne, biostymulujące, przywracające utracone rusztowanie skórne. Dzięki tej innowacji następuje szybka przebudowa wiotkiej skóry z natychmiastowym efektem sprężystości, poprawie ulega utracony kontur i jędrność twarzy.

Jaka jest technika iniekcji?

Preparat podawany jest z wykorzystaniem techniki iniekcji BAP (Beauty Aesthetic Points) to seria pięciu (na jedną stronę twarzy) specjalnie opracowanych punktów, które zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji. Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu Profhilo zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu i nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy. Punkty iniekcji zostały wybrane w bezpiecznych obszarach wspierających doskonałą dyfuzję produktu.

Jakie są zalety zabiegu?

Profhilo to wysoce jednorodny produkt, łatwy do wstrzyknięcia, gwarantujący zawsze naturalne rezultaty zabiegu bez nadkorekcji i ryzyka rozpuszczania hialuronidazą. Profhilo nie poszerza twarzy i nie robi efektu tzw. „nalania”. Dzięki budowie molekularnej po Profhilo nie powstają siniaki czy zgrubienia podskórne. Szybkie efekty – rezultaty widać już po 1 zabiegu a pełna kuracja to 2 sesje w odstępie 1 miesiąca.

Jak wygląda Protokół zabiegowy Pofhilo?

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 1 miesiąca. W niektórych przypadkach przy bardzo złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu. Ważne! Należy zachować odstęp co najmniej 2 tygodni od innych zabiegów medycyny estetycznej (wypełniacze, toksyna botulinowa, peelingi chemiczne, mikrodermabrazja, IPL i inne), lasery ok.3-4 tygodnie, jak również zabiegów stomatologicznych i rutynowych procedurach medycznych (np. szczepienia ochronne)

 1. (pierwszy) zabieg – 4 tygodnie
 2. (drugi) zabieg – 8 tygodni
 3. (trzeci) zabieg
Jak przebiega zabieg?

Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania. Trwa ok. 30 min. Nie stosujemy znieczulenia miejscowego. Procedura polega na wykonaniu 10 wkłuć na twarzy, po 5 na stronę, w specjalnie opracowanych punktach anatomicznych. Po zabiegu może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie, które zwykle mijają w ciągu kilku godzin. Po procedurze lekarz nakłada krem pozabiegowy i wykonuje masaż.

Jakich efektów działania Profhilo można się spodziewać ?
 • lifting i odmłodzenie skóry twarzy / szyi
 • korekta owalu twarzy
 • redukcja opadających policzków
 • wysmuklenie twarzy
 • bioremodeling
 • poprawa gęstości i napięcia skóry
 • redukcja zmarszczek
Jak długo utrzymują się efekty zabiegu?

Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku. W celu przedłużenia i wzmocnienia efektu można wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.

Cena zabiegu
 • 1 zabieg    1500 zł
 • 2 zabiegi   2800 zł