Peelingi

Peelingi

Oczyszczanie to podstawa pielęgnacji cery. Mój gabinet medycyny estetycznej w Warszawie przeprowadza różnego typu peelingi chemiczne pozwalające na powierzchniowe złuszczenie naskórka z twarzy i ciała.

Oczyszczanie cery kwasami

Medycyna estetyczna wykorzystuje preparaty bazujące na stężonych kwasach, których zadaniem jest doprowadzić w kontrolowany sposób do usunięcia wierzchniej, obumarłej warstwy naskórka i odsłonić w te sposób nową, pozbawioną blizn i zanieczyszczeń. Zabieg ma również działanie rewitalizujące, gdyż w jego trakcie komórki zostają pobudzone do szybszej produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

W moim warszawskim gabinecie mogę wykonać peeling dedykowany różnym rodzajom cery. W ofercie znajduje się zabieg PRX T33, TCA, BioRePeelCl3, Perfect Derma Peel, V-Carbon oraz kawitacyjny. Efekty, jakie się osiąga po ich zastosowaniu, zależą z dużej mierze od stanu i kondycji cery. Można zauważyć m.in. zmniejszenie widoczności blizn i przebarwień, wyrównanie kolorytu, rozświetlenie cery czy spłycenie zmarszczek.