O mnie

O mnie

Fascynuje mnie medycyna estetyczna, niezwykle dynamicznie rozwijająca się dziedzina medycyny, która pozwala nam na długo zachować dobre zdrowie i wygląd. Jestem doświadczonym lekarzem, specjalistą medycyny rodzinnej, medycyny estetycznej oraz członkiem prestiżowego stowarzyszenia naukowego – Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Medycyna jest moją pasją. Odkąd ukończyłam studia w Warszawskiej Akademii Medycznej W 1993 roku, uzyskując dyplom i tytuł lekarza, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje. Ukończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Uczestniczyłam w wielu kursach, Międzynarodowych Kongresach Medycyny Estetycznej i Anti-Aging i szkoleniach, nie tylko w Polsce ale i zagranicą (Grecja, Szwajcaria, Francja).

Jestem laureatką dziesiątek certyfikatów szkoleniowych z zakresu zaawansowanych technik podawania produktów wypełniających, mezoterapii, peelingów, implantacji nici i toksyny botulinowej. Odbyłam też wiele szkoleń na temat kwalifikacji pacjentów do odpowiednich zabiegów estetycznych, w celu uzyskania najlepszego, najbardziej naturalnego efektu, zgodnego z indywidualnymi oczekiwaniami pacjentów.

W swojej praktyce opieram się na zabiegach stymulujących skórę, poprawiających jej jakość: różnych rodzajach mezoterapii, osocza bogatopłytkowego, mikronakłuwania i peelingów chemicznych. Stosuję także nowe technologie, wśród nich fale radiowe – Sekret RF, HIFU Finesse oraz Plexr. Mam duże doświadczenie w stosowaniu wypełniaczy kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia (Radiesse) do modelowania twarzy. Stosuję preparaty toksyny botulinowej do relaksacji zmarszczek, leczenia bruksizmu czy nadpotliwości. Zajmuję się lipolizą iniekcyjną miejscowej otyłości oraz wspomaganiem leczenia wypadania włosów stosując osocze bogatopłytkowe czy peptydową mezoterapię skóry głowy

Udzielam porad i konsultacji na popularnych portalach poświęconych tematyce zdrowotnej, np. znanylekarz.pl, abczdrowie.pl czy estheticon.pl. a moi pacjenci dzielą się tam swoimi wrażeniami i opiniami.

Zapraszam na konsultację

Katarzyna Mudel

Gabinet

Gabinet Medycyny Estetycznej dr Mudel oferuje zabiegi rewitalizacji skóry i poprawiające ogólny wygląd a przede wszystkim indywidualne podejście do pacjenta. Przychodząc tutaj masz pewność, że trafiasz w dobre ręce doświadczonego i odpowiedzialnego lekarza, który stale szkoli się podnosząc swoje umiejętności. Przed każdym zabiegiem analizuje Twoje potrzeby, ocenia warunki anatomiczne ale i możliwości terapeutyczne. Często proponuje plan zabiegów w taki sposób aby uzyskać jak najlepsze efekty a tym samym uzyskać naturalny efekt odmłodzenia i podkreślenia piękna, które znajduje u każdego.

Zapraszamy do Gabinetu dr Mudel mieszczącego się w samym sercu Warszawy, w jednej z najpiękniejszych dzielnic stolicy – Ochocie. W przestrzennych wnętrzach i miłej atmosferze będą mogli Państwo poddać się najnowocześniejszym zabiegom pod okiem cenionego eksperta medycyny estetycznej dr Katarzyny Mudel.

Gabinet mieści się w lokalu na drugim piętrze, z windą. Auto można zostawić na parkingu wzdłuż ulicy Niemcewicza lub z drugiej strony budynku od Al. Jerozolimskich ( wjazd od ul Spiskiej) Dbając o komfort i relaks naszych Gości między zabiegami oddajemy do ich dyspozycji Ogród.

Istnieje możliwość płatności kartą

Certyfikaty