Mezoterapia PLINEST - intensywna rewitalizacja

Mezoterapia PLINEST – intensywna rewitalizacja

Co to jest PLINEST PLINEST jest produktem medycznym o intensywnym działaniu stymulującym zawartymi w preparacie polinukleotydami. Jednocześnie stymuluje strukturę skóry i poprawa jej nawilżenie. Polinukleotydy to długie łańcuchy złożone z wielu pojedynczych jednostek: połączonych między sobą nukleotydów. Ich obecność w skórze sprzyja utrzymaniu i polepszeniu warunków niezbędnych do odbudowy i metabolizmu fibroblastów, które są najważniejszymi komórkami skóry. Jakie są wskazania do zabiegu

  • delikatne i średnio-zaawansowane starzenie i fotostarzenie
  • delikatna i odwodniona skóra
  • uzupełnienie programu odmładzania
  • przygotowanie skóry do ekspozycji na słońcu
  • przed zabiegami wypełniającymi w celu przedłużenia utrzymywania się ich efektu estetycznego

Jakie są efekty zabiegu mezoterapii PLINEST posiada zdolność naturalnego przyłączania ogromnych ilości cząsteczek wody, które zostają następnie uporządkowane w wyskoelastyczną strukturę. Podczas iniekcji, skóra zostaje nawilżona, polepsza się jej konsystencja i elastyczność. Cykl zabiegów preparatem PLINEST pozwala na odzyskanie jędrności, elastyczności skóry, staje się ona napięta i rozświetlona. Podczas systematycznego i długotrwałego nawilżania, w skórze powstają odpowiednie warunki do skutecznej regeneracji i fizjologicznej rewitalizacji fibroblastów, skóra jest wówczas lepiej przygotowana do takich zabiegów jak peeling chemiczny, mini lifting, lifting. Jak wygląda skóra podczas i po zabiegu To nowy naturalny produkt składający się z substancji wytwarzanych przez nasz organizm – polinukleotydów. PLINEST to przeźroczysty, sterylny żel gotowy do podania, którym wykonuje się iniekcje małej ilości substancji do skóry właściwej. Stosowana igła jest bardzo cienka. Jak długo trwa zabieg Zabieg jest bezbolesny i trwa około 20-30 minut. Na jakie obszary skóry możemy podać ten preparat PLINEST może być wstrzykiwany na każdym obszarze skórnym, ale najczęściej stosuje się go na twarz, szyję, dekolt i grzbiet dłoni. Mezoterapia skóry okolicy oczu – PLINEST FAST PLINEST – intensywna rewitalizacja Jak działa PLINSET PLINEST jest produktem medycznym o intensywnym działaniu stymulującym zawartymi w preparacie polinukleotydami. Jednocześnie stymuluje strukturę skóry i poprawa jej nawilżenie. Polinukleotydy to długie łańcuchy złożone z wielu pojedynczych jednostek: połączonych między sobą nukleotydów. Ich obecność w skórze sprzyja utrzymaniu i polepszeniu warunków niezbędnych do odbudowy i metabolizmu fibroblastów, które są najważniejszymi komórkami skóry. Wskazania do zabiegu Najczęstszymi wskazaniami do zabiegu PLINEST są:

  • delikatne i średnio-zaawansowane starzenie i fotostarzenie
  • delikatna i odwodniona skóra
  • uzupełnienie programu odmładzania
  • przygotowanie skóry do ekspozycji na słońce
  • przed zabiegami wypełniającymi (np. Juvederm, Dethail) w celu przedłużenia utrzymywania się ich efektu estetycznego

Jakie są efekty zabiegu PLINEST posiada zdolność naturalnego przyłączania ogromnych ilości cząsteczek wody, które zostają następnie uporządkowane w wyskoelastyczną strukturę. Podczas iniekcji, skóra zostaje nawilżona, polepsza się jej konsystencja i elastyczność. Cykl zabiegów preparatem PLINEST pozwala na odzyskanie jędrności, elastyczności skóry, staje się ona napięta i rozświetlona. Podczas systematycznego i długotrwałego nawilżania, w skórze powstają odpowiednie warunki do skutecznej regeneracji i fizjologicznej rewitalizacji fibroblastów, skóra jest wówczas lepiej przygotowana do takich zabiegów jak peeling chemiczny, mini lifting, lifting. Jak wygląda skóra podczas zabiegu i po zabiegu To nowy naturalny produkt składający się z substancji wytwarzanych przez nasz organizm – polinukleotydów. PLINEST to przeźroczysty, sterylny żel gotowy do podania, którym wykonuje się iniekcje małej ilości substancji do skóry właściwej. Stosowana igła jest bardzo cienka. Zabieg jest bezbolesny i trwa około 20-30 minut. PLINEST może być wstrzykiwany na każdym obszarze skórnym, ale najczęściej stosuje się go na twarz, szyję, dekolt i grzbiet dłoni.