Małe, asymetryczne usta

Małe, asymetryczne usta

Efekt ODMŁODZENIA w głównej mierze zawdzięczamy redukcji zmarszczek wokół ust oraz likwidacji opadających kącików, które dodają lat i powodują smutny wyraz twarzy. Niewielu pacjentów zdaje sobie sprawę z faktu, że z biegiem lat zanika nam czerwień wargowa i rozmywają się kontury ust. Zaczynają nam opadać kąciki ust, nadając twarzy niestety smutny wyraz. Zabieg modelowania ust przywraca blask i nawilżenie czerwieni ust.

Usta Pełne Blasku!

Często zabieg powiększania ust jest jedyną alternatywą, dla osób które urodziły się z bardzo wąskimi wargami, czy też asymetrycznymi.

Umów się na bezpłatną konsultację!

Zadzwoń: 505 894 405

Jakich Efektów Można Się Spodziewać?

Efekty po zabiegu są natychmiastowe i bardzo naturalne. Usta stają się:

większe

uwypuklone

ujędrnione

bez zmarszczek

Widać wyraźnie poprawę nawilżenia i kolorytu ust. Poprawia się również jędrność i nawilżenie skóry wokół ust.

Jakość

Pracuje tylko i wyłącznie na certyfikowanych preparatach.

Komfort

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (krem znieczulający) lub w znieczuleniu stomatologicznym (pełen komfort zabiegu) i polega na wstrzyknięciu w kontur ust lub w czerwień wargową preparatu.

Czas

Ostateczny efekt oceniamy po upływie 3-4 tygodni od zabiegu. Wtedy podczas kontroli wspólnie podejmowana jest decyzja o ewentualnym zabiegu dodatkowym. Bardzo wąskie usta korygujemy etapami, wówczas uzyskujemy naturalny efekt.

Doświadczenie

Jestem doświadczonym lekarzem, specjalistą medycyny estetycznej oraz członkiem prestiżowego stowarzyszenia naukowego – Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych międzynarodowych szkoleniach, kursach i kongresach. Posiadam dziesiątki certyfikatów, potwierdzających praktyczną znajomość najnowocześniejszych osiągnięć w dziedzinie, którą z pasją zajmuję się od przeszło 20 lat.

Bezpieczeństwo

Zabieg powiększania ust poprzedzony jest konsultacją, aby wykluczyć wszelkie przeciwwskazania.

Efekty

Osoby młodsze zazwyczaj są usatysfakcjonowane po pierwszym zabiegu. W starszym wieku efekt satysfakcjonujący uzyskiwany jest czasem dopiero po drugim zabiegu.

Umów się na bezpłatną konsultację!

Zadzwoń: 505 894 405

Zmysłowe Usta Na Lato!

Jedna z pacjentek, która miała bardzo wąskie usta i pracujemy razem już od przeszło 3 lat, powiedziała mi, że jestem jej “Doktorem Od Ust”. Systematycznie i bardzo delikatnie je wypełniamy, dzięki czemu korekta nie rzuca się w oczy, a pani słyszy tylko, że coraz ładniej wygląda. Kładę bardzo duży nacisk, aby moje pacjentki uzyskiwały NATURALNY efekt. DYSKRETNIE I Z KLASĄ!

– dr Katarzyna Mudel

Jak Przygotować Się Do Zabiegu Korekty Ust?

Nie ma potrzeby wykonywania żadnych zabiegów przygotowujących. Trzeba być przede wszystkim zdrowym. Zaleca się na tydzień przed terminem zabiegu nie zażywać preparatów zmniejszających krzepliwość krwi. Osoby z nawracającą opryszczką powinny 2 dni wcześniej skonsultować się ze specjalistą.

Jak Postępować Po Zabiegu Powiększania Ust?

Po zabiegu należy smarować skórę 2 razy dziennie kremem kojącym. Jeżeli po zabiegu pojawiły się siniaki, można je smarować żelem przyspieszającym ich znikanie i dodatkowo można przez kilka dni przyjmować leki doustne. Następnie na stałe zacząć stosować na dzień kremy ochronne z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Nie masować ust! Po zabiegu przez 1 dzień nie pić nic gorącego, nie przykładać lodu.

Jak Się Wygląda Bezpośrednio Po Zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu czerwień wargowa jest nieco zaczerwieniona, lekko opuchnięta i bolesna przy ucisku. Widoczne są również punkty wkłucia igły. Czasami dotykając tego obszaru, odczuwamy stwardnienie, z powodu obecności świeżo podanego preparatu i obrzęku. Bezpośrednio po zabiegu i dnia następnego mogą pojawić się krwiaki w miejscu wkłucia igły. Wszystkie te dolegliwości stopniowo ustępują w ciągu kilku dni. Zwykle bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków.

Jak Długo Utrzymuje Się Efekt Zabiegu Modelowania Ust?

Satysfakcjonujący efekt, który udało się uzyskać po 1-2 zabiegach, zazwyczaj utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Decyduje o tym wiek pacjenta, rodzaj zastosowanego preparatu (trwalsze są preparaty o większym stopniu usieciowania) oraz tryb życia i ogólna kondycja pacjenta. Palenie papierosów bardzo przyspiesza utratę uzyskanego efektu.

Zabieg należy powtarzać w zależności od czasu utrzymywania się zadowalającego efektu co 6 – 12 miesięcy. Często kolejne zabiegi nazywamy „zabiegami podtrzymującymi”.

Przeciwwskazania Do Zabiegu

  • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu
  • Choroba autoimmunologiczna w wywiadzie
  • Skłonność do tworzenia przerośniętych blizn
  • Obecność na skórze ognisk zakażonych bakteriami
  • Aktywna infekcja wirusem opryszczki
  • Kobiety w ciąży lub karmiące piersią
  • Młodzież poniżej 18 roku życia
  • Przebyte wcześniej zabiegi z wypełniaczami trwałymi w tym samym obszarze

Umów się na bezpłatną konsultację!

Zadzwoń: 505 894 405

Co Mówią Moi Pacjenci? Poznaj Prawdziwe Opinie

Do Pani dr Katarzyny Mudel udałam się w celu powiększenia ust. Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Usta wyglądają idealnie, nie są przerysowane, a cały zabieg był praktycznie bezbolesny (po nałożeniu maści znieczulającej). Pani Katarzyna jest natomiast bardzo przesympatyczną osobą, odpowiada na każde nurtujące pytania i śmiało mogę stwierdzić, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu 🙂

Maja, źródło: Znany Lekarz

Pani Doktor to profesjonalistka pod każdym względem.Wszystko cierpliwie wytłumaczy, krok po kroku jest w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości. Widać,że swoją pracę wykonuje z pasją. Miałam dużo wątpliwości co do poprawiania urody ale od dawna myślałam o powiększeniu ust.Jestem bardzo miło zaskoczona. Zabieg był wykonany praktycznie bezboleśnie, a na moje usta nie mogę się napatrzeć.. 🙂 Lepszego efektu bym sobie nie wymarzyła.. Piękne usta tylko u dr K.Mudel

Ewa, źródło: Znany Lekarz

Powiększanie ust u pani dr Mudel mogę polecić każdemu z czystym sumieniem! Mimo że raczej nie mam w zwyczaju udzielania się na forach, w tym przypadku koniecznie musiałam zrobić wyjątek. W końcu znalazłam lekarza, któremu naprawdę zależy na pacjencie i który jest w stanie spełnić oczekiwania w każdym najdrobniejszym szczególe. Sam zabieg wykonany na najwyższym poziomie, ból minimalny/prawie niewyczuwalny dzięki znieczuleniu, a efekt bardzo naturalny, na czym mi bardzo zależało. Warto też dodać, że pani doktor jest wyjątkowo sympatyczną i ciepłą osobą, potrafi sprawić że stres mija wraz z przekroczeniem progu jej gabinetu. Na pewno wrócę.

Kasia, źródło: Znany Lekarz

Byłam u dr Mudel na powiększaniu ust. To był mój drugi zabieg tego typu. Pani doktor jest bardzo sympatyczna, wszystko dokładnie tłumaczy, doradza a przede wszystkim fantastycznie „robi” usta. Usta wyglądają bardzo naturalnie, nawet nie spodziewałam się takiego efektu. Sam zabieg wstrzykiwania również nie był zbyt bolesny. Przed zabiegiem miałam posmarowane usta specjalnym kremem który powoduje znieczulenie, ja czułam to znieczulenie jeszcze godzinę po zabiegu

griska, źródło: Znany Lekarz

Umów się na bezpłatną konsultację!

Zadzwoń: 505 894 405

Wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia są własnością Gabinetu Dr Katarzyny Mudel. Zdjęcia nie były retuszowane. Zakaz kopiowania. Wszelkie prawa zastrzeżone.