Asymetryczne usta

Usta Pełne Blasku!

Często zabieg powiększania ust jest jedyną alternatywą, dla osób które urodziły się z bardzo wąskimi wargami, czy też asymetrycznymi.

Efekt odmłodzenia w głównej mierze zawdzięczamy redukcji zmarszczek wokół ust oraz likwidacji opadających kącików, które dodają lat i powodują smutny wyraz twarzy. Niewielu pacjentów zdaje sobie sprawę z faktu, że z biegiem lat zanika nam czerwień wargowa i rozmywają się kontury ust. Zaczynają nam opadać kąciki ust, nadając twarzy niestety smutny wyraz. Zabieg modelowania ust przywraca blask i nawilżenie czerwieni ust.

Czas

Ostateczny efekt oceniamy po upływie 3-4 tygodni od zabiegu. Wtedy podczas kontroli wspólnie podejmowana jest decyzja o ewentualnym zabiegu dodatkowym. Bardzo wąskie usta korygujemy etapami, wówczas uzyskujemy naturalny efekt.

Efekty

Osoby młodsze zazwyczaj są usatysfakcjonowane po pierwszym zabiegu. W starszym wieku efekt satysfakcjonujący uzyskiwany jest czasem dopiero po drugim zabiegu.

Doświadczenie

Jestem doświadczonym lekarzem, specjalistą medycyny estetycznej oraz członkiem prestiżowego stowarzyszenia naukowego – Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych międzynarodowych szkoleniach, kursach i kongresach.

Komfort

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (krem znieczulający) lub w znieczuleniu stomatologicznym (pełen komfort zabiegu) i polega na wstrzyknięciu w kontur ust lub w czerwień wargową preparatu.

Jak Przygotować Się Do Zabiegu Korekty Ust?

Nie ma potrzeby wykonywania żadnych zabiegów przygotowujących. Trzeba być przede wszystkim zdrowym. Zaleca się na tydzień przed terminem zabiegu nie zażywać preparatów zmniejszających krzepliwość krwi. Osoby z nawracającą opryszczką powinny 2 dni wcześniej skonsultować się ze specjalistą.

Jak Postępować Po Zabiegu Powiększania Ust?

Po zabiegu należy smarować skórę 2 razy dziennie kremem kojącym. Jeżeli po zabiegu pojawiły się siniaki, można je smarować żelem przyspieszającym ich znikanie i dodatkowo można przez kilka dni przyjmować leki doustne. Następnie na stałe zacząć stosować na dzień kremy ochronne z wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Nie masować ust! Po zabiegu przez 1 dzień nie pić nic gorącego, nie przykładać lodu.

Jak Się Wygląda Bezpośrednio Po Zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu czerwień wargowa jest nieco zaczerwieniona, lekko opuchnięta i bolesna przy ucisku. Widoczne są również punkty wkłucia igły. Czasami dotykając tego obszaru, odczuwamy stwardnienie, z powodu obecności świeżo podanego preparatu i obrzęku. Bezpośrednio po zabiegu i dnia następnego mogą pojawić się krwiaki w miejscu wkłucia igły. Wszystkie te dolegliwości stopniowo ustępują w ciągu kilku dni. Zwykle bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków.

Jak Długo Utrzymuje Się Efekt Zabiegu Modelowania Ust?

Satysfakcjonujący efekt, który udało się uzyskać po 1-2 zabiegach, zazwyczaj utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Decyduje o tym wiek pacjenta, rodzaj zastosowanego preparatu (trwalsze są preparaty o większym stopniu usieciowania) oraz tryb życia i ogólna kondycja pacjenta. Palenie papierosów bardzo przyspiesza utratę uzyskanego efektu. Zabieg należy powtarzać w zależności od czasu utrzymywania się zadowalającego efektu co 6 – 12 miesięcy. Często kolejne zabiegi nazywamy „zabiegami podtrzymującymi”.

Przeciwwskazania Do Zabiegu

  • Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu
  • Choroba autoimmunologiczna w wywiadzie
  • Skłonność do tworzenia przerośniętych blizn
  • Obecność na skórze ognisk zakażonych bakteriami
  • Aktywna infekcja wirusem opryszczki
  • Kobiety w ciąży lub karmiące piersią
  • Młodzież poniżej 18 roku życia
  • Przebyte wcześniej zabiegi z wypełniaczami trwałymi w tym samym obszarze

Poznaj Prawdziwe Opinie

[tm_pb_cherry_testi admin_label=”Cherry Testimonials” source=”category” order=”desc” orderby=”date” divider=”on” show_avatar=”off” show_email=”on” show_position=”on” show_company=”on” type=”slider” effect=”slide” loop=”on” pagination=”on” navigation=”on” template=”default.tmpl” limit=”4″ content_length=”100″] [/tm_pb_cherry_testi]